_

درباره لوگرانو

راهکارهای تهویه مطبوع منطبق بر نوآوری

سرعت پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز‌افزون انتظارات مصرف کننده، ما را بر آن داشت قدم در عرصه‌ای گذاریم تا تامین نیازهای داخلی را مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا همسو سازیم و در این راه با رسیدن به برترین جایگاه در کنار بزرگان تکنولوژی این صنعت قرار بگیریم.

لوگرانو حاصل تلفیق ۳۷ سال تجربه لوازم خانگی کن با به‌روزترین دانش صنعت تهویه می‌باشد که این ترکیب باعث توسعه محصولاتی در کلاس جهانی گردیده است. هدف لوگرانو رسیدن به بازارهای بین المللی تهویه رقابت با برندهای مطرح این صنعت می‌باشد، پس برای تحقق این هدف محصولات لوگرانو با بهترین و جدیدترین تکنولوژی‌ها طراحی و تولید شده است.

درباره لوگرانو

کن نمادی است از مدیریت موفق، که توانسته است با استفاده از زیرساخت‌های تولید و با ‏استفاده از فن‌آوری روز دنیا و بکارگیری سیستم‌های نوین مدیریتی، از تولید خانگی به یک ‏شرکت جهانی تبدیل شود. هود کن در سال ۱۳۶۲ با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی، ‏برای اولین بار در ایران محصول جدیدی را که متناسب با سلایق ایرانی بود تولید نمود. از این ‏محصول با نام هود یاد شده است. به همین علت، در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هود ‏کن شناخته شده و نام کن را همیشه با خود یدک می‌کشد.‏

 

در مسیر موفقیت و توسعه

به واسطه تصمیمات مدیریتی که در کارخانه لوازم خانگی کن گرفته شد، تقریبا تمام زیرساخت‌های لازم در دسترس تیم‌های مختلف مهندسی، تولید، طراحی، فنی، مارکتینگ و بازرگانی قرار گرفت و فرصت برای رسیدن به اهداف بزرگ‌تر فراهم شد. استفاده از بهترین مواد اولیه و قطعات درجه یک جهانی، طراحی‌هایی مدرن و به روز، دریافت گواهینامه‌های مختلف ISO، اخذ گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا (CE)، دریافت مجوز صادرات به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و صادرات بسیار موفق به کشورهای خاورمیانه، قاره آفریقا و بسیاری از کشورهای دیگر تنها بخشی از موفقیت‌های برند کن به شمار می‌آید.

تمامی آنچه در مسیر تولیدات برند کن همچون گروه محصولات تهویه مطبوع لوگرانو وجود دارد، همواره بر طبق اصول ذکر شده پایه گذاری شده است.

 

الگویی شایسته در زمینه تولید ملی

ما بیش از این عناوین، به این مفتخریم که توانسته‌ایم با ایجاد صدها شغل برای جوانان ایرانی، و همینطور قطع وابستگی به محصولات خارجی و طبیعتا ضربه‌های سهمگین این اتفاق به اقتصاد کشور، به الگویی بسیار موفق در زمینه تولید ملی تبدیل شویم و ذهنیتی تازه و بسیار مثبت از یک برند ایرانی را در ذهن هموطنان و حتی مشتریان بین‌المللی خود ایجاد نماییم.

نمایش بیشتربستن