_

داکت اسپلیت لوگرانو

نسل جدید داکت اسپلیت – PROXIMA

نخستین سری از داکت اسپلیت‌ لوگرانو تحت عنوان پروکسیما و با بهره‌گیری از دانش روز مهندسی در کنار بهترین‌های تکنولوژی در خط تولید، ساخته شده است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب در تمام مراحل ساخت و بهره‌مندی از سیستم‌های آزمایشگاهی مخصوص و طی کردن مراحل تست منطبق با استانداردهای جهانی، داکت اسپلیت لوگرانو را به عنوان یک راه حل مناسب برای تامین هوای خنک در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری با راندمانی بالا و کمترین میزان مصرف انرژی مطرح کرده است.

داکت اسپلیت

گارانتی طلایی گروه کن

یک نام معتبر پشتیبانی محصول شما را تضمین می‌کند.

۱۰ سال خدمات پس از فروش

ارتباط با مشتری بعد از فروش آغاز می‌شود و ما به آن متعهد خواهیم بود.

۱۸ ماه قطعات

ضمانت تعویض قطعات، پس از فروش محصول در راستای اطمینان خاطر مشتریان

۵ سال کمپرسور

تضمین تعویض کامل کمپرسور از سوی لوگرانو برای اطمینان خاطر شما از کیفیت محصول

داکت اسپلیت لوگرانو، وزش آرامش در خانه

برای اینکه بتوانیم بالاترین راندمان را در کنار مصرف بهینه انرژی حفظ کنیم از تجربیات گروه کن در تمامی مراحل ساخت بهره برده‌ایم.

مجموعه فن و الکتروموتور

طراحی مجموعه فن و الکتروموتور دستگاه‌ها بر اساس نمودار عملکرد فن و با در نظر گرفتن بهترین نقطه کاری فن‌ها از نظر راندمان، سطح صدا و نیز دستیابی به بالاترین فشار استاتیک خارجی انجام شده است.

فین‌ها با پوشش هیدروفیلیک

کویل‌های اواپراتور و کندانسور با فین‌های دارای پوشش هیدروفیلیک و یا به اصطلاح Blue Fin تولید می‌گردد. این پوشش آبی رنگ در مقابل قطرات آب، رسوبات نمکی و اسیدی مقاوم است.

ابعاد مناسب و دسترسی آسان

ابعاد دستگاه‌ها تا حد ممکن کاهش یافته است به طوری که در مدل‌های رایج، ارتفاع یونیت داخلی حداکثر ۲۹ سانتیمتر است. همچنین دسترسی به فضای کمپرسور و سایر اجـزا، از سه طرف امکان پذیر است.

فیلتر هوای پلی پروپیلن

جهت جدا کردن ذرات معلق و آلودگی‌ها از هوا و تامین هوای تمیز و سالم، در همه‌ی یونیت‌های داخلی، فیلترهای از جنس پلی پروپیلن راندمان بالا استفاده شده است. این فیلترها افت فشار کمی دارند و به راحتی توسط کاربران قابل شستشو هستند.

کمپرسور کوپلند

مطرح‌ترین برند فعال در زمینه تولید سسیستم‌های برودتی و تهویه مطبوع

مصرف بهینه

کاهش مصرف برق و عملکرد در بالاترین سطوح ممکن

کنترل دقیق دما

ظرفیت و دما در کنار راندمان مناسب پوشش داده خواهد شد

کیفیت پایدار

محصولی در سطح جهانی و ساخته شده برای شرایط سخت

صدای کم

حتی برای یونیت خارجی نیز حساسیت کاهش صدا در نظر گرفته شده است

 لوگرانو

دامنه دمای کارکرد داکت اسپلیت‌ لوگرانو

داکت اسپلیت لوگرانو با قابلیت کارکرد در مناطق گرمسـیری و سردسیری تا دمای ۴۵+ را دارا است

که باعث می‌شود این دستگاه یک سیستم تهویه مطبوع مناسب برای تمام مناطق و اقلیم‌های ایران بشمار برود.

دامنه کارکرد
گسترده

۴۵+برای سرمایش
_

دریافت کاتالوگ

اطلاعات فنی بیشتری دریافت کنید.

_

در مورد داکت اسپلیت بیشتر بدانید

برای آشنایی بیشتر با محصول داکت اسپلیت در ادامه به بررسی نکات مهم در رابطه با خرید و نصب داکت اسپلیت پرداخته‌ایم.

_

آشنایی با داکت اسپلیت

برای آشنایی بیشتر با محصول داکت اسپلیت در ادامه به بررسی نکات مهم در رابطه با خرید و نصب داکت اسپلیت پرداخته‌ایم.

فروش داکت اسپلیت

فروش داکت اسپلیت

انتخاب داکت اسپلیت مطمئن و معتبر در کنار مزایای این دستگاه، می تواند خیال شما را بابت سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان راحت‌ کند. در سال‌های اخیر داکت اسپلیت جای خود را در خانه‌های زیادی پیدا کرده است و همواره مشتریان زیادی به دنبال دریافت راهنمای و مشورت برای پیاده سازی این سیستم تهویه هستند. لوگرانو همواره با تیم فنی ومهندسی حرفه‌ای خود، آماده است تا در این مسیر راهنما و مشاوره شما باشد.

گارانتی معتبر گروه کن نیز پشتیبان شما است و جای نگرانی از بابت تامین قطعات و کیفیت ساخت محصول را باقی نخواهد گذاشت. برای برآورد اولیه ظرفیت سرمایی دستگاه مورد نیازتان باید مواردی مانند وضعیت جوی محل سکونت، متراژ سالن و اتاق، طبقه واحد مورد نظر و برخی اطلاعات دیگر را محاسبه و بررسی کنید. برای این منظور لوگرانو در خدمت شماست و کافی است با ما تماس بگیرید.

داکت اسپلیت کن / لوگرانو

کن نمادی است از مدیریت موفق، که توانسته است با استفاده از زیرساخت‌های تولید و با ‏استفاده از فن‌آوری روز دنیا و بکارگیری سیستم‌های نوین مدیریتی، از تولید خانگی به یک ‏شرکت جهانی تبدیل شود. هود کن در سال ۱۳۶۲ با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی، ‏برای اولین بار در ایران محصول جدیدی را که متناسب با سلایق ایرانی بود تولید نمود. از این ‏محصول با نام هود یاد شده است. به همین علت، در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هود ‏کن شناخته شده و نام کن را همیشه با خود یدک می‌کشد.‏

داکت اسپلیت کن/ لوگرانو

به واسطه تصمیمات مدیریتی که در کارخانه لوازم خانگی کن گرفته شد، تقریبا تمام زیرساخت‌های لازم در دسترس تیم‌های مختلف مهندسی، تولید، طراحی، فنی، مارکتینگ و بازرگانی قرار گرفت و فرصت برای رسیدن به اهداف بزرگ‌تر فراهم شد. تولید داکت اسپلیت کن با نام برند لوگرانو نیز بر طبق اصول ذکر شده پایه‌گذاری شده است.

داکت اسپلیت ایرانی

ما بیش از این عناوین، به این مفتخریم که توانسته‌ایم با ایجاد صدها شغل برای جوانان ایرانی، و همینطور قطع وابستگی به محصولات خارجی و طبیعتا ضربه‌های سهمگین این اتفاق به اقتصاد کشور، به الگویی بسیار موفق در زمینه تولید ملی تبدیل شویم و ذهنیتی تازه و بسیار مثبت از یک برند ایرانی را در ذهن هموطنان و حتی مشتریان بین‌المللی خود ایجاد نماییم.

انواع داکت اسپلیت

داکت اسپلیت اینورتر و معمولی

در صنعت تهویه مطبوع، محصولات داکت اسپلیت در دو گروه اینورتر (دور متغیر) و معمولی (دور ثابت) جای‌ می‌گیرند.‏
در مدل اینورتر درواقع داکت اسپلیت به یک کیت اینورتر مجهز می‌شود که نتیجه آن کارکرد موتور الکتریکی بصورت ‏متغیر و بسیار سریع است. این موضوع باعث می‌شود تا هوای محیط سریعتر خنک شود و همچنین در مصرف انرژی نیز ‏صرفه‌جویی صورت گیرد. این عملکرد به این خاطر است که درواقع دور موتور کمپرسور داکت اسپلیت در این حالت ‏نیازی به کارکرد حداکثری ندارد و متناسب با نیاز، دور کارکرد آن کاهش یا افزایش می‌یابد. البته باید اشاره کرد که همین ‏دلایل موجب می‌شود قیمت داکت اسپلیت اینورتر از نوع معمولی آن بیشتر باشد‎.‎

در مدل داکت اسپلیت غیر اینورتر یا معمولی، کمپرسور همواره با دور موتور حداکثری کار می‌کند. درواقع زمانی که دمای ‏اتاق به نقطه تعریف شده رسید، موتور توسط ترموستات خاموش شده و با گرم شدن مجدد فضا، روشن می‌شود. این نوع ‏دستگاه هزینه مناسب‌تری را نسبت به نوع اینورتر دارا است.‏

مزایای دستگاه‌های داکت اسپلیت

ماموریت سیستم‌های تهویه مطبوع برای منازل مسکونی شخصی و ساختمان‌های کوچک به جریان انداختن هوای تازه خنک در روزهای گرم و ایجاد گرمای مناسب برای افراد در روزهای سرد زمستانی است. بازدهی و قابلیت اطمینان یک دستگاه داکت اسپلیت به عنوان یکی از انواع سیستم‌های تهویه مطبوع همواره مورد توجه است. در ادامه برخی از مزایای داکت اسپلیت را بیان می‌کنیم:

 • تامین هوای تازه با اکسیژن بالا از بیرون و ارسال آن به درون ساختمان
 • استفاده از فیلتر جهت جدا کردن ذرات معلق و آلودگی‌ها از هوا و تامین هوای تمیز و سالم
 • قیمت‌گذاری مناسب نسبت به دیگر سیستم‌های مشابه
 • مصرف برق کمتر در مقایسه با کولرهای گازی
 • حذف سیستم رادیاتور‎ ‎و لوله‌کشی‌های مربوطه ‏
 • امکان پیاده سازی و اجرای سریع کانال
 • عدم نیاز به استخدام تکنیسین‌های متخصص
نصب داکت اسپلیت

نکات مهم در نصب داکت اسپلیت

تیم فنی و مهندسی لوگرانو در پروسه نصب و راه‌اندازی داکت اسپلیت لوگرانو، همواره در کنار شما خواهند بود و مطابق با استانداردهای بین المللی و معتبر، زیرساخت شروع بکار دستگاه را بررسی خواهند کرد. برخی نکات عمومی و موردنیاز که باید در رابطه با نصب دستگاه داکت اسپلیت اطلاع داشته باشید را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

 • فاصله مناسب از لوازم تولید کننده گرما و رطوبت

یونیت داخلی نباید هیچگاه نزدیک وسایل گرمایشی باشد چرا که بر روی عملکرد و راندمان دستگاه تاثیرگذار است. اجاق گاز و لامپ‌های با توان حرارتی بالا، از جمله مواردی است که باید در هنگام جایگزینی یونیت داخلی به آن توجه داشته باشید.

 • دوری از پنجره و درب

هیچگاه پنل داخلی را در کنار و یا روبروی درب ورودی و پنجره قرار ندهید. این مورد نیز بر روی عملکرد و راندمان دستگاه تاثیر خواهد گذاشت، چرا که هوای سرد تولید شده به وسیله دستگاه داکت اسپلیت با هوای گرم برخورد دارد و نتیجه آن کاهش قدرت پرتاب باد و خنکی آن است.

 • درنظر گرفتن فضای مناسب برای سرویس دستگاه

هر وسیله‌ای در طول کارکرد خود نیاز به بررسی و سرویس‌های دوره‌ای دارد تا همواره بتواند بهترین عملکرد خود را ارایه دهد. دستگاه‌ داکت اسپلیت نیز از این قائده مستثنی نیستند. پس همواره فضای یونیت داخلی و یونیت خارجی را برای امکان بررسی و سرویس دستگاه خلوت نگه‌دارید. البته باید اشاره کرد که داکت اسپلیت لوگرانو منطبق با استانداردهای جهانی، امکان دسترسی به اجزای یونیت خارجی را از سه طرف فراهم ساخته است.

 • حفظ حداقل فاصله تا زمین

همواره باید فاصله نصب یونیت داخلی تا کف سالن و اتاق با استانداردهای تولیدکننده دستگاه منطبق باشد. برای محصول داکت اسپلیت لوگرانو، ارتفاق از سطح زمین تا سقف و محل نصب یونیت داخلی ۲ متر مدنظر است.

 • نصب یونیت خارجی در محیطی پاک

محیط پاک تاثیر بالایی در تامین هوای خنک و بالابردن راندمان دستگاه دارد. حتما سعی کنید که یونیت خارجی را در محیطی پاک قرار دهید یا یک روکش قوی برای آن تهیه کنید تا بتواند از ورود تمام گرد و غبار‌ها به کنار دستگاه کنترل کند. البته باید اشاره کنیم که در داکت اسپلیت لوگرانو فیلترهای کویل‌های اواپراتور و کندانسور با فین‌های دارای پوشش هیدروفیلیک تولید می‌گردد و در همه‌ی یونیت‌های داخلی نیز فیلترهای از جنس پلی پروپیلن که قابل شستشو هست، قرارگرفته است.

  خانهداکت اسپلیتتماس با ما