داکت اسپلیت لوگرانو

نسل جدید داکت اسپلیت – PROXIMA

نخستین سری از داکت اسپلیت‌ لوگرانو تحت عنوان پروکسیما و با بهره‌گیری از دانش روز مهندسی در کنار بهترین‌های تکنولوژی در خط تولید، ساخته شده است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب در تمام مراحل ساخت و بهره‌مندی از سیستم‌های آزمایشگاهی مخصوص و طی کردن مراحل تست منطبق با استانداردهای جهانی، داکت اسپلیت لوگرانو را به عنوان یک راه حل مناسب برای تامین هوای خنک در فضاهای مسکونی، اداری و تجاری با راندمانی بالا و کمترین میزان مصرف انرژی مطرح کرده است.

داکت اسپلیت لوگرانو

داکت اسپلیت با گارانتی طلایی گروه کن

یک نام معتبر پشتیبانی محصول شما را تضمین می‌کند.

۱۰ سال خدمات پس از فروش

ارتباط با مشتری بعد از فروش آغاز می‌شود و ما به آن متعهد خواهیم بود.

۱۸ ماه قطعات

ضمانت تعویض قطعات، پس از فروش محصول در راستای اطمینان خاطر مشتریان

۵ سال کمپرسور

تضمین تعویض کامل کمپرسور از سوی لوگرانو برای اطمینان خاطر شما از کیفیت محصول
داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت لوگرانو، وزش آرامش در خانه

برای اینکه بتوانیم بالاترین راندمان را در کنار مصرف بهینه انرژی حفظ کنیم از تجربیات گروه کن در تمامی مراحل ساخت داکت اسپلیت پروکسیما بهره برده‌ایم.

مجموعه فن و الکتروموتور

طراحی مجموعه فن و الکتروموتور دستگاه‌ها بر اساس نمودار عملکرد فن و با در نظر گرفتن بهترین نقطه کاری فن‌ها از نظر راندمان، سطح صدا و نیز دستیابی به بالاترین فشار استاتیک خارجی انجام شده است.

فین‌ها با پوشش هیدروفیلیک

کویل‌های اواپراتور و کندانسور با فین‌های دارای پوشش هیدروفیلیک و یا به اصطلاح Blue Fin تولید می‌گردد. این پوشش آبی رنگ در مقابل قطرات آب، رسوبات نمکی و اسیدی مقاوم است.

ابعاد مناسب و دسترسی آسان

ابعاد دستگاه‌ها تا حد ممکن کاهش یافته است به طوری که در مدل‌های رایج، ارتفاع یونیت داخلی حداکثر ۲۹ سانتیمتر است. همچنین دسترسی به فضای کمپرسور و سایر اجزا، از سه طرف امکان پذیر است.

فیلتر هوای پلی پروپیلن

جهت جدا کردن ذرات معلق و آلودگی‌ها از هوا و تامین هوای تمیز و سالم، در همه‌ی یونیت‌های داخلی، فیلترهای از جنس پلی پروپیلن راندمان بالا استفاده شده است. این فیلترها افت فشار کمی دارند و به راحتی توسط کاربران قابل شستشو هستند.

کمپرسور کوپلند

مطرح‌ ترین برند فعال در زمینه تولید سیستم‌ های برودتی و تهویه مطبوع

مصرف بهینه

کاهش مصرف برق و عملکرد در بالاترین سطوح ممکن

کنترل دقیق دما

ظرفیت و دما در کنار راندمان مناسب پوشش داده خواهد شد
کمپرسور داکت اسپلیت

کیفیت پایدار

محصولی در سطح جهانی و ساخته شده برای شرایط سخت

صدای کم

حتی برای یونیت خارجی نیز حساسیت کاهش صدا در نظر گرفته شده است

دمای کارکرد داکت اسپلیت‌ لوگرانو

_

داکت اسپلیت لوگرانو با قابلیت کارکرد در مناطق گرمسـیری و سردسیری تا دمای ۴۵+ را دارا است که باعث می‌شود این دستگاه یک سیستم تهویه مطبوع مناسب برای تمام مناطق و اقلیم‌های ایران بشمار برود.

دامنه کارکرد
گسترده

۴۵+برای سرمایش
_

دریافت کاتالوگ

اطلاعات فنی بیشتری دریافت کنید.

_

در مورد داکت اسپلیت بیشتر بدانید

 

برای آشنایی بیشتر با محصول داکت اسپلیت در ادامه به بررسی نکات مهم در رابطه با خرید و نصب داکت اسپلیت پرداخته‌ایم.

داکت اسپلیت چیست

داکت اسپلیت چیست ؟

ماموریت سیستم‌ های تهویه مطبوع برای منزل مسکونی شخصی و ساختمان‌ های کوچک به جریان انداختن هوای تازه خنک در روزهای گرم و ایجاد گرمای مناسب برای افراد در روزهای سرد زمستانی است. بازدهی و قابلیت اطمینان یک دستگاه داکت اسپلیت به عنوان یکی از انواع سیستم‌های تهویه مطبوع همواره مورد توجه است. در ادامه برخی از مزایای داکت اسپلیت را بیان می‌کنیم:

 • تامین هوای تازه با اکسیژن بالا از بیرون و ارسال آن به درون ساختمان
 • استفاده از فیلتر جهت جدا کردن ذرات معلق و آلودگی‌ ها از هوا و تامین هوای تمیز و سالم
 • قیمت‌ گذاری مناسب نسبت به دیگر سیستم‌ های مشابه
 • مصرف برق کمتر در مقایسه با کولرهای گازی
 • حذف سیستم رادیاتور‎ ‎و لوله‌کشی‌ های مربوطه ‏
 • امکان پیاده سازی و اجرای سریع کانال
 • عدم نیاز به استخدام تکنسین های متخصص
اساس کار سیستم داکت اسپلیت به این صورت است که با کمک کمپرسور در یونیت خارجی، یک مبرد بین یونیت‌های خارجی و داخلی از طریق خطوط مبرد در گرش است.
هوای گرم که در اتاق جریان دارد از طریق کویل اواپراتور خنک سازی و از طریق کویل کندانسور که در یونیت خارجی قرار دارد از سیستم خارج می‌شود. هوای خنک ایجاد شده از طریق کانال‌ها یا داکت به اتاق و بخش مدنظر هدایت می‌شود.
داکت اسپلیت رنگی لوگرانو

رنگ بندی سفارشی داکت اسپلیت لوگرانو

ما به تمام اجزا و ساختار محصول توجه داشته‌ایم و حتی قسمت‌های داخلی دستگاه نیز با حساسیت و ظرافت، طراحی شده است. باتوجه به خط رنگ پیشرفته کارخانه کن، این امکان وجود دارد که به تناسب معماری پروژه، یونیت‌های داخلی و خارجی به صورت سفارشی با هر رنگی تولید گردد.

 • همسو با معماری شما!

شهرهای خاکستری که به سبب ساخت نماهای بی رنگ و روح ساختمان ها بوجود آمده اند با بکارگیری هوشمندانه رنگ می توانند به شهرهایی زیبا و دلنشین تبدیل شوند.استفاده از رنگ در نمای ساختمان ها به دلیل کمبود تجهیزات رنگی برای طراحان همیشه چالش بزرگی بوده است.

تهویه مطبوع لوگرانو با پرداختن به جنبه زیبایی رنگ و تاثیر آن بر زیبایی نمای ساختمان ها این امکان را برای طراحان و سازندگان ساختمان ها فراهم کرده است تا با استفاده از داکت اسپلیت های رنگی بعنوان یک المان زیبایی در ساختمان ها، نماهایی زیباتر و در نتیجه شهرهایی رنگی و پرشور بیافرینند.‌

سیستم داکت اسپلیت

باتوجه به نوع سیستم یونیت داخلی امکان قرارگیری آن به صورت مخفی و بدون ایجاد هیچگونه تغییری در نمای داخلی اتاق و سالن‌ها وجود دارد. ‎ چیدمان مطلوب در فضای مدرن، بدون توجه به تاثیر مثبت اشیا بر جریان مطبوع زندگی امری ناکامل خواهد بود‎.

‎ طراحی هوشمند و عملکرد مثبت داکت‌ اسپلیت لوگرانو در تامین هوای تازه، تکمیل‌کننده‌ی چیدمان مطلوب زندگی در ‏فضایی مدرن است. ‎در هوای مطبوع لوگرانو، از جریان مطبوع زندگی بهره‌مند شوید.‏

خرید داکت اسپلیت

خرید داکت اسپلیت

انتخاب و خرید داکت اسپلیت مطمئن و معتبر در کنار مزایای این دستگاه، می تواند خیال شما را بابت سیستم گرمایشی و سرمایشی ساختمان راحت‌ کند. در سال‌های اخیر داکت اسپلیت جای خود را در خانه‌های زیادی پیدا کرده است و همواره مشتریان زیادی به دنبال دریافت راهنمای و مشورت برای پیاده سازی این سیستم تهویه هستند. لوگرانو همواره با تیم فنی و مهندسی حرفه‌ای خود، آماده است تا در این مسیر راهنما و مشاوره شما باشد.

گارانتی معتبر گروه کن نیز پشتیبان شما است و جای نگرانی از بابت تامین قطعات و کیفیت ساخت محصول را باقی نخواهد گذاشت. برای برآورد اولیه ظرفیت سرمایی دستگاه مورد نیازتان باید مواردی مانند وضعیت جوی محل سکونت، متراژ سالن و اتاق، طبقه واحد مورد نظر و برخی اطلاعات دیگر را محاسبه و بررسی کنید. برای این منظور لوگرانو در خدمت شماست و کافی است با ما تماس بگیرید.

خرید داکت اسپلیت کن / لوگرانو

کن نمادی است از مدیریت موفق، که توانسته است با استفاده از زیرساخت‌های تولید و با استفاده از فن‌آوری روز دنیا و بکارگیری سیستم‌های نوین مدیریتی، از تولید خانگی به یک شرکت جهانی تبدیل شود. هود کن در سال ۱۳۶۲ با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی، برای اولین بار در ایران محصول جدیدی را که متناسب با سلایق ایرانی بود تولید نمود. از این محصول با نام هود یاد شده است. به همین علت، در ایران هود آشپزخانه همواره با نام هود کن شناخته شده و نام کن را همیشه با خود یدک می‌کشد.

 • داکت اسپلیت کن/ لوگرانو

به واسطه تصمیمات مدیریتی که در کارخانه لوازم خانگی کن گرفته شد، تقریبا تمام زیرساخت‌های لازم در دسترس تیم‌های مختلف مهندسی، تولید، طراحی، فنی، مارکتینگ و بازرگانی قرار گرفت و فرصت برای رسیدن به اهداف بزرگ‌تر فراهم شد. تولید داکت اسپلیت کن با نام برند لوگرانو نیز بر طبق اصول ذکر شده پایه‌گذاری شده است.

داکت اسپلیت ایرانی

ما بیش از این عنوان، به این مفتخریم که توانسته‌ ایم با ایجاد صدها شغل برای جوانان ایرانی، و همینطور قطع وابستگی به محصولات خارجی و طبیعتا ضربه‌های سهمگین این اتفاق به اقتصاد کشور، به الگویی بسیار موفق در زمینه تولید ملی تبدیل شویم و ذهنیتی تازه و بسیار مثبت از یک برند ایرانی را در ذهن هموطنان و حتی مشتریان بین‌المللی خود ایجاد نماییم.

داکت اسپلیت ایرانی

قیمت داکت اسپلیت

قیمت داکت اسپلیت و سایر دستگاه های تهویه مطبوع ارتباط مستقیم با ظرفیت مورد نیاز (BTU) دارد که توضیحات آن در ادامه به صورت کامل ارایه شده است. بنابراین باید برای تخمین دقیق بودجه مورد نیاز و قیمت دستگاه داکت اسپلیت، ابتدا وضعیت ظرفیت سیستم مشخص شود.

در مرحله بعد انتخاب نوع دستگاه با کمپرسور معمولی یا کمپرسور اینورتر نیز در قیمت داکت اسپلیت تاثیر گذار خواهد بود. از مزایای کمپرسور اینورتر باید به این نکته اشاره کرد که با صرفه جویی در مصرف برق، امکان برگشت سرمایه را فراهم ساخته است.

از نکات مهمی که در کنار قیمت محصول داکت اسپلیت باید به آن توجه کرد، وضعیت گارانتی و پشتیبانی محصول است. شرایط تعهد لوگرانو به مشتریان را با یک تماس جویا شوید.

جدول ظرفیت پیشنهادی داکت اسپلیت

اگر ظرفیت سرمایشی (BTU) به درستی محاسبه نشده باشد و دستگاهی با ظرفیت کمتر برای محیط بزرگ نصب شده باشد، شرایط بسیار سخت برای تعهد سیستم به دما و خنک سازی مدنظر شما به وجود خواهد آمد. از جمله این موارد می‌توان به کارکرد مداوم و بی‌وقفه دستگاه اشاره کرد.

تیم مهندسی و مشاوره لوگرانو آماده است تا به صورت تخصصی این موضوع را بررسی و بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهد.

ظرفیت دستگاه داکت اسپلیت (Btu/hr) متراژ / مساحت (برحسب متر مربع)
۲۴۰۰۰ ۰ تا ۶۰ متر مربع
۳۰۰۰۰ ۶۵ تا ۷۵ متر مربع
۳۶۰۰۰ ۷۵ تا ۹۰ متر مربع
۴۸۰۰۰ ۹۰ تا ۱۲۰ متر مربع

 

برخی از موارد که موجب اشتباه در محاسبه ظرفیت مورد نیاز می‌شود شامل:

مساحت اتاق یا سالن می تواند به طور قابل توجهی بر ظرفیت ‏BTU‏ مورد نیاز تأثیر بگذارد، اما این تنها عامل برای ‏محاسبه دقیق نیست و شرایط محیطی و سایر عوامل خارجی نیز نقش زیادی در تعیین اندازه مناسب داکت اسپلیت مورد ‏نیاز شما دارند.‏ از جمله این موارد می توان به وضعیت آب و هوای محل سکونت اشاره کرد که بر وضعیت دمای داخلی خانه نیز ‏تاثیرگذار است.

بنابراین اگر در یک شهر با آب وهوای گرم یا سرد زندگی می کنید، ظرفیت داکت اسپلیت انتخابی شما ‏تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. گاهی این اختلاف دما باعث می‌ شود که ظرفیت مدنظر بر حسب متراژ تا ۳۰ درصد ‏بالاتر انتخاب شود.‏

از جمله موارد دیگر که گاها به آن بی‌توجهی می‌شود وضعیت سن خانه است، زیرا خانه های جدیدتر معمولا عایق بهتری نسبت به خانه های قدیمی دارند. این به دلیل ‏اصلاح قوانین ساختمان سازی و پیشرفت تکنولوژی در صنعت ساختمان است.

اگر در خانه قدیمی‌ زندگی می‌کنید که عایق‌بندی ضعیفی دارد، برای خنک سازی یا ‏گرم کردن آن به نیروی بیشتری نیاز است. بنابراین شاخص ‏BTU‏ باید حداقل ۳۰ درصد افزایش یابد تا بتوانید راحت باشید. در حالی ‏که اگر خانه جدیدی با عایق بندی خوب دارید، می‌توانید این موضوع را نادیده بگیرید.

ارتفاق سقف خانه نیز در محاسبه ظرفیت دستگاه تاثیر گذار خواهد بود. اگر سقف اتاق و سالن مدنظر شما بیش از استاندارد(۲ تا ۲.۵) است باید حدود ۲۰ درصد شاخص ‏BTU را بالاتر درنظر بگیرید.

سایر عوامل در انتخاب ظرفیت داکت اسپلیت :

 • تعداد پنجره و درب: تعداد پنجره و درب در محاسبه ظرفیت تاثیر دارد زیرا باز و بسته شدن و وجود درز و شکاف، می تواند باعث نشت هوا شده و دمای بخشی که سیستم داکت اسپلیت خود را در آن قرار داده اید، تغییر کند.
 • نور مستقیم خورشید: نور مستقیم خورشید اتاق را گرم و دما را تغییر می دهد. توجه کنید که یک اتاق چقدر نور مستقیم خورشید را دریافت می کند زیرا می تواند بر ظرفیت داکت اسپلیت مورد نیاز اتاق تأثیر بگذارد.
 •  پخت و پز و آشپزخانه: اگر اتاقی که می‌خواهید سیستم داکت اسپلیت را در آن قرار دهید، آشپزخانه یا اتاقی نزدیک به آشپزخانه است، ممکن است به یک دستگاه با اندازه بزرگتر نیاز داشته باشید تا بتوانید آن را به اندازه کافی خنک کنید. دلیل این امر وجود وسایلی مانند اجاق گاز، فر است که منبع گرما هستند.
 • تعداد افراد: افراد گرما تولید می کنند و می توانند بر میزان ظرفیت سیستم مورد نیاز شما تأثیر بگذارند. بنابراین، باید به تعداد معمول ساکنان اتاقی که داکت اسپلیت را در آن قرار می دهید، توجه داشته باشید.
 • لامپ: لامپ ها نیز گرما تولید می کنند و برخی از انواع آن گرمای بیشتری نسبت به سایرین ایجاد می کنند. بنابراین، اگر یک اتاق دارای لامپ های زیادی باشد، اندازه دستگاه تحت تأثیر قرار می گیرد.

تیم فنی و مهندسی لوگرانو در پروژه نصب و راه‌ اندازی داکت اسپلیت لوگرانو، همواره در کنار شما خواهند بود و مطابق با استانداردهای بین المللی و معتبر، ظرفیت مورد نیاز شما را اعلام خواهد کرد.

انواع داکت اسپلیت

داکت اسپلیت اینورتر و معمولی

در صنعت تهویه مطبوع، محصولات داکت اسپلیت در دو گروه اینورتر (دور متغیر) و معمولی (دور ثابت) جای‌ می‌گیرند.‏
در مدل اینورتر در واقع داکت اسپلیت به یک کیت اینورتر مجهز می‌شود که نتیجه آن کارکرد موتور الکتریکی بصورت ‏متغیر و بسیار سریع است. این موضوع باعث می‌شود تا هوای محیط سریعتر خنک شود و همچنین در مصرف انرژی نیز ‏صرفه‌جویی صورت گیرد.

این عملکرد به این خاطر است که درواقع دور موتور کمپرسور داکت اسپلیت در این حالت ‏نیازی به کارکرد حداکثری ندارد و متناسب با نیاز، دور کارکرد آن کاهش یا افزایش می‌یابد. البته باید اشاره کرد که همین ‏دلایل موجب می‌شود قیمت داکت اسپلیت اینورتر از نوع معمولی آن بیشتر باشد‎.‎

مدنظر داشته باشید، قیمت داکت اسپلیت اینورتر با توجه به تجهیزات و تکنولوژی آن، نسبت به نوع معمولی بالاتر است.

در مدل داکت اسپلیت غیر اینورتر یا معمولی، کمپرسور همواره با دور موتور حداکثری کار می‌کند. درواقع زمانی که دمای ‏اتاق به نقطه تعریف شده رسید، موتور توسط ترموستات خاموش شده و با گرم شدن مجدد فضا، روشن می‌شود. این نوع ‏دستگاه هزینه مناسب‌تری را نسبت به نوع اینورتر دارا است.‏

نصب داکت اسپلیت

(نکات مهم در نصب داکت اسپلیت)

تیم فنی و مهندسی لوگرانو در پروژه نصب و راه‌ اندازی داکت اسپلیت لوگرانو، همواره در کنار شما خواهند بود و مطابق با استانداردهای بین المللی و معتبر، زیرساخت شروع بکار دستگاه را بررسی خواهند کرد. با رعایت نکات مهم و اساسی در نصب دستگاه داکت اسپلیت، شاهد عملکرد بهتر و عمر طولانی تر دستگاه خواهید بود. برخی نکات عمومی و موردنیاز که باید در رابطه با نصب دستگاه داکت اسپلیت اطلاع داشته باشید را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

 • فاصله مناسب از لوازم تولید کننده گرما و رطوبت

یونیت داخلی نباید هیچگاه نزدیک وسایل گرمایشی باشد چرا که بر روی عملکرد و راندمان دستگاه تاثیرگذار است. اجاق گاز و لامپ‌های با توان حرارتی بالا، از جمله مواردی است که باید در هنگام جایگزینی یونیت داخلی به آن توجه داشته باشید.

 • دوری از پنجره و درب

هیچگاه پنل داخلی را در کنار و یا روبروی درب ورودی و پنجره قرار ندهید. این مورد نیز بر روی عملکرد و راندمان دستگاه تاثیر خواهد گذاشت، چرا که هوای سرد تولید شده به وسیله دستگاه داکت اسپلیت با هوای گرم برخورد دارد و نتیجه آن کاهش قدرت پرتاب باد و خنکی آن است.

 • درنظر گرفتن فضای مناسب برای سرویس دستگاه داکت اسپلیت

هر وسیله‌ای در طول کارکرد خود نیاز به بررسی و سرویس‌های دوره‌ای دارد تا همواره بتواند بهترین عملکرد خود را ارایه دهد. دستگاه‌ داکت اسپلیت، نیز از این قائده مستثنی نیستند. پس همواره فضای یونیت داخلی و یونیت خارجی را برای امکان بررسی و سرویس دستگاه خلوت نگه‌دارید. البته باید اشاره کرد که داکت اسپلیت لوگرانو منطبق با استانداردهای جهانی، امکان دسترسی به اجزای یونیت خارجی را از سه طرف فراهم ساخته است.

 • حفظ حداقل فاصله تا زمین

همواره باید فاصله نصب یونیت داخلی تا کف سالن و اتاق با استانداردهای تولیدکننده دستگاه داکت اسپلیت منطبق باشد. برای محصول داکت اسپلیت لوگرانو، ارتفاق از سطح زمین تا سقف و محل نصب یونیت داخلی ۲ متر مدنظر است.

 داکت- اسپلیت-لوگرانو-گارانتی

 • نصب یونیت خارجی در محیطی پاک

محیط پاک تاثیر بالایی در تامین هوای خنک و بالا بردن راندمان دستگاه دارد. حتما سعی کنید که یونیت خارجی را در محیطی پاک قرار دهید یا یک روکش قوی برای آن تهیه کنید تا بتواند از ورود تمام گرد و غبار‌ها به کنار دستگاه کنترل کند.

البته باید اشاره کنیم که در داکت اسپلیت لوگرانو فیلتر های کویل‌ های اواپراتور و کندانسور با فین‌ های دارای پوشش هیدروفیلیک تولید می‌گردد و در همه‌ی یونیت‌های داخلی نیز فیلترهای از جنس پلی پروپیلن که قابل شستشو هست، قرارگرفته است.

نمایندگی داکت اسپلیت لوگرانو

نمایندگی

جهت دریافت نمایندگی در شهر خود، با لوگرانو تماس حاصل کنید.

مشخصات فنی دستگاه

جدول مشخصات فنی داکت اسپلیت‌ لوگرانو

جدول مشخصات فنی، فقط در صفحه دسکتاپ (کامپیوتر) قابل مشاهده است.

تک فن دو فن
OUTDOOR UNIT MODEL NC024QKBBEA NC030QKBBEA NC036QKBBEA NC042QKBBEA NC042TKBBEA NC050TKBBEA
INDOOR UNIT MODEL NC024SMBBEA NC030SMBBEA NC036SMBBEA NC042SMBBEA NC042SMBBEA NC050SMBBEA
ظرفیت سرمایشی btu/hr ۲۴۴۰۰ ۲۸۵۰۰ ۳۳۰۰۰ ۴۰۰۰۰ ۴۰۰۰۰ ۴۸۸۰۰
kW ۷.۱۵ ۸.۳۵ ۹.۶۷ ۱۱.۷۲ ۱۱.۷۲ ۱۴.۳
ظرفیت گرمایی کویل آب گرم btu/hr ۳۴۴۰۰ ۳۴۹۰۰ ۴۴۵۰۰ ۴۴۰۰۰ ۴۴۰۰۰ ۵۷۲۰۰
kW ۱۰.۰۸ ۱۰.۲۳ ۱۳.۰۴ ۱۲.۹ ۱۲.۹ ۱۶.۷۶
بازدهی EER W/W ۲.۵۶ ۲.۴۶ ۲.۶۱ ۲.۴۷ ۲.۴۲ ۲.۵۶
btu/Wh ۸.۷۵ ۸.۴۱ ۸.۸۹ ۸.۴۴ ۸.۲۶ ۸.۷۵
توان ورودی kW ۲.۷۹ ۳.۳۹ ۳.۷۱ ۴.۷۴ ۴.۸۴ ۵.۵۸
جریان ورودی A ۱۲.۸ ۱۶ ۱۷.۵ ۲۲.۵ ۱۱.۴ ۱۴.۳
توان مصرفی θ/V/Hz ۱/۲۲۰/۵۰ ۳/۳۸۰/۵۰
مبرد R22
نوع کمپرسور Rotary Scroll
فن یونیت داخلی فشار استاتیک خارجی (نقطه طراحی) Pa ۴۰ ۴۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰ ۶۰
میزان هوادهی (در فشار استاتیک خارجی طراحی شده) cfm ۸۶۰ ۸۸۰ ۱۲۰۰ ۱۲۰۰ ۱۲۰۰ ۱۵۰۰
m ۱۴۶۰ ۱۴۹۴ ۲۰۳۷ ۲۰۳۷ ۲۰۳۷ ۲۵۴۷
نوع سیستم انبساط Capillary Tube Thermal Expansion Valve
اندازه نامی اتصالات آب تخلیه شده از یونیت داخلی mm ۲۵ ۲۵ ۲۵ ۲۵ ۲۵ ۲۵
یونیت داخلی ابعاد (W×H×D) mm ۹۸۶×۲۶۵×۶۰۰ ۹۸۶×۲۶۵×۶۰۰ ۱۲۰۶×۲۸۹×۶۸۳ ۱۲۰۶×۲۸۹×۶۸۳ ۱۲۰۶×۲۸۹×۶۸۳ ۱۲۰۶×۳۵۰×۶۸۳
اتصال کانال (W×H) mm ۸۴۰×۲۰۰ ۸۴۰×۲۰۰ ۹۲۸×۲۰۰ ۹۲۸×۲۰۰ ۹۲۸×۲۰۰ ۱۰۰۰×۲۵۰
وزن kg ۳۴ ۳۵ ۴۷ ۴۹ ۴۹ ۶۳
کویل آب گرم میزان جریان آب gpm ۳.۹۶ ۴ ۴.۸۴ ۵ ۵ ۶.۶
افت فشار آب m H ۰.۱۲ ۰.۱۳ ۰.۲۱ ۰.۲ ۰.۲ ۰.۲۳
اندازه اتصالات (Inlet & Outlet) inch ۱ ۱ ۱ ۱ ۱ ۱
ابعاد (W×H×D) mm ۹۸۰×۲۳۵×۱۲۵ ۹۸۰×۲۳۵×۱۲۵ ۱۰۸۰×۲۳۵×۱۲۵ ۱۰۸۰×۲۳۵×۱۲۵ ۱۰۸۰×۲۳۵×۱۲۵ ۱۱۴۰×۲۸۵×۱۲۵
وزن kg ۸ ۸ ۸.۵ ۸.۵ ۸.۵ ۸.۵
یونیت خارجی ابعاد (W×H×D) mm ۹۴۰×۷۸۸×۳۲۲ ۹۴۰×۷۸۸×۳۲۲ ۹۴۰×۹۴۳×۳۲۲ ۹۴۰×۱۱۸۸×۳۲۲ ۹۴۰×۱۱۸۸×۳۲۲ ۹۴۰×۱۱۸۸×۳۲۲
وزن kg ۶۶ ۶۹ ۷۷ ۹۷ ۹۷ ۱۱۰
تعداد فن‌ها یونیت خارجی ۱ ۲
لوله مایع inch ۳/۸ ۳/۸ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲ ۱/۲
گاز inch ۵/۸ ۵/۸ ۳/۴ ۳/۴ ۳/۴ ۳/۴
بیشترین طول / ارتفاع m ۳۰/۲۰ ۳۰/۲۰ ۵۰/۳۰ ۵۰/۳۰ ۵۰/۳۰ ۵۰/۳۰
بیشترین دمای کارکرد سرمایش C ۴۵